HomeАвтосвітУ гіперкара Mercedes-AMG знову проблеми

У гіперкара Mercedes-AMG знову проблеми

Німецький виробник Mercedes-AMG оголосив, що не зможе почати продаж свого першого гіперкара One на деяких ринку, в тому числі в США, оскільки норми викидів знизять його продуктивність.

Усього буде випущено 275 одиниць гібридної моделі, яка використовує технології Формули-1. Компанія стверджує, що всі вони були розпродані заздалегідь, але не згадується скільки з них призначено для американських покупців. І вони точно будуть розчаровані рішенням інженерів Афальтербаха, які вирішили не переналаштовувати гібридний силовий агрегат V6 відповідно до місцевих вимог.

Mercedes-AMG побоюється, що це негативно позначиться на загальних характеристиках автомобіля і тому не хоче цього робити. Гіперкар One оснащений 1,6-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом у поєднанні як мінімум із чотирма електродвигунами. Система розвиває 1063 к.с., і лише 1,6-літровий ДВС пропонує 574 к.с., при 9000 об/хв.

У гіперкара Mercedes-AMG знову проблеми

Згідно з інформацією, потенційним покупцям зі США вже повідомлено спеціальним листом від Mercedes. У ньому йдеться: «Щоб зберегти унікальну природу силової установки F1, ми дійшли висновку, що дотримання дорожніх стандартів США може значно знизити її продуктивність та ходові якості».

Насправді законодавство США дозволяє власникам автомобілів з викидами вище за норму керувати ними, поки їх пробіг не перевищує 4023 км на рік. Це означає, що поява Mercedes-AMG One на дорогах США є технічно можливою. З огляду на обмежений тираж у 275 одиниць, а також той факт, що виробник гарантує лише 50 000 км пробігу силового агрегату, гіперкар точно проведе більше часу у гаражі свого власника.

Свіжі новини

Схожі новини