HomeАвтосвітВиробництво Tesla у Європі досягло 1000 штук на тиждень

Виробництво Tesla у Європі досягло 1000 штук на тиждень

Компанія Tesla оголосила те, що їх підприємство на околицях Берліна вийшло на виробничу потужність в 1000 автомобілів на тиждень. Це приблизно дорівнює 50 тисяч машин на рік і десь у 10 разів нижче, ніж потужність німецької Гігафабрики, що спочатку планувалася.

Берлінський завод планувалося запустити спочатку у 2021 році, але виробник довго не міг отримати всі необхідні дозволи від місцевої влади. Зрештою, навесні цього року фабрика запрацювала, але через порушення логістичних ланцюжків вихід на проектну потужність знову довелося відкласти.

Передбачалося, що рівень 1000 автомобілів на тиждень буде досягнутий у квітні цього року, проте на той момент на околицях Берліна збиралося лише 350 машин щотижня.

На берлінській Гігафабриці поки що збирають тільки кросовери Tesla Model Y. Автомобілі Tesla європейського виробництва теоретично відрізняються від американських і китайських більш просунутим куванням цілісних елементів кузова.

Насправді передбачалося, що берлінська фабрика однією з перших перейде на елементи живлення формату 4680, проте їх дефіцит призвів до того, що складання почалося з батарей, що базуються на «традиційних» акумуляторах 2170.

На відміну від берлінського підприємства, інша нова Гігафарика Tesla у місті Остін, штат Техас, з самого початку почала працювати з акумуляторами нового формату 4680. Саме з цієї причини там досі не можуть вийти на об’єм навіть у 1000 машин на тиждень.

Свіжі новини

Схожі новини