HomeНовинкиBentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Британський бренд Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT, яка є кастомізованим Continental GT Azure. Continental GT це серійна модель, як і лінійка Azure, але чому вона особлива? Тому що він єдиний у своєму роді і відзначає 70-річчя іншого особливого автомобіля Bentley — культового R-Type Continental.

У 1953 році доктор Роуленд Генін зі Швейцарії замовив R Type Continental кольору слонової кістки. На той час це був найшвидший чотиримісний розкішний автомобіль на землі, а тепер він є однією із зірок колекції спадщини Bentley. І щоб відсвяткувати своє 70-річчя, автовиробник створив сучасну шану R Type Continental.

Компанія Ventley збудувала 208 R-Type Continental, включаючи прототип. Одна з цих моделей має номерний знак JAS 949 та унікальну специфікацію. Ця модель лягла в основу сучасного Continental GT, який випускається з 2003 року і знаменує собою радикальну зміну в історії Bentley, натхненну історичним R-Type.

Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Всі наступні Continental GT дотримувалися цієї ідеї, тому дизайнер оригінального R-Type Continental вважався провидцем свого часу. Він розробив те, що залишається актуальним і надихаючим навіть через 70 років. Роботу виконував Джон Блетчлі разом із HJ Mulliner – кузовобудівником, очолюваним Іваном Евернденом, головним інженером-конструктором Rolls-Royce.

Continental R-Type (1952 – 1955) був випущений у кількості 2323 одиниць і призначався тільки для тих, хто був досить багатий, щоб розглядати таку покупку в перші десятиліття після закінчення Другої світової війни.

Британській марці вдалося розшукати JAS 949 в 2001 році – всього за два роки до дебюту сучасного автомобіля – і купити його, відновивши його риси, а також оригінальний 4,6-літровий 6-циліндровий двигун потужністю 155 к.с. та механічна коробка передач. Тільки 43 з 208 R-Type Continental були з лівим кермом, але цей не входить до їхнього числа.

Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Однак під капотом нового, спеціального автомобіля ховається 4,0-літровий двигун з на два циліндри більше, ніж у класики, і з в три з половиною рази більшою потужністю – 549 к.с., спрямованих на всі чотири колеса.

Дух Continental GT Azure 2023 року та його три характерні лінії — на даху, ззаду та силовій смузі, що йде від передніх коліс з боків кузова, є джерелом натхнення для першого покоління Continental GT, яке знаменує собою радикальну зміну в історії Bentley. Власне, саме цей автомобіль, відомий як JAS 949, став джерелом натхнення для сучасного Continental.

Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Дві моделі — старі й нові — були сфотографовані разом у Лондоні. Обидва автомобілі є частиною автопарку Bentley, так як Continental GT Azure 2023 року, створений власним відділом налаштування Bentley – Mulliner, призначений для ЗМІ, а старий – частина колекції Heritage, яка підтримується Heritage, що недавно відкрився. Гараж в кампусі фірми у Крю.

Новий Continental GT Azure забарвлений у колір Old English White – точне відтворення традиційного кольору фарби 1953 року без використання характерних для тієї епохи хімікатів. 22-дюймові колеса значно більше, ніж 16-дюймові колеса оригінального автомобіля, але обидва мають чорне та поліроване оздоблення ручної роботи.

Bentley представив свою останню унікальну модель Continental GT

Всередині сучасний Continental GT обтягнутий шкірою, що нагадує м’яч для крикету, як називає його Bentley, і має відтінок, що імітує відтінок оригінального JAS 949. Фірма використовує кращий шпон з відкритими порами у своєму асортименті з трьома ультратонкими шарами 1 мм. Розглянуті шари наносяться вручну, шліфуються між шарами, стежачи за тим, щоб лак прилипав до природних борозенок дерева, а не до товстого шару. Отримана обробка підкреслює природний вид порід дерева, що використовуються в автомобілі.

Британська марка як і раніше пропонує вставки у вигляді поперечних смуг для інтер’єру, а новий Continental GT Azure отримав австралійський шпон із прямими волокнами та вставками із самшиту, який оброблений Bentley Mulliner темно-золотим кольором, щоб надати йому блиску.

Свіжі новини

Схожі новини