HomeАвтосвітBentley замінив усі автомобілі, що затонули в океані в лютому

Bentley замінив усі автомобілі, що затонули в океані в лютому

Британська компанія Bentley повідомила, що вже виплатила своїм клієнтам компенсацію за всі автомобілі, знищені під час катастрофи суховантажного судна «Фелісіті Ейс» у лютому. На той час судно перевозило 4000 нових автомобілів з Європи до Північної Америки, але затонуло неподалік Азорських островів. На борту були машини Volkswagen, Lamborghini, Porsche, Bentley та Audi, багато з яких згоріли першими у вогні.

Корабель спалахнув 16 лютого, його екіпаж із 22 осіб було евакуйовано. Рятувальна операція продовжилася спробами відбуксувати Felicity Ace та відбуксувати в один із довколишніх портів. Але в результаті після сильного шторму корабель затонув за 400 км від Азорських островів. Жодну машину не врятували, а збитки у розмірі понад 400 мільйонів доларів довелося покривати страховикам.

Віце-президент Bentley з продажу Майк Рокко повідомив, що на Felicity Ace було 189 їхніх автомобілів, 151 з яких було попередньо продано та виготовлено на замовлення, повідомляє Sarscoops. З усіх замовників лише четверо відмовилися через затримку часу через форс-мажор.

Bentley замінив усі автомобілі, що затонули в океані в лютому

Рокко додає, що компанії Bentley вдалося всього за 7 місяців побудувати та доставити клієнтам кожен із автомобілів до кінця вересня. Топ-менеджмент та дилери Bentley вказали на три фактори, які дозволили вийти із ситуації швидко та практично без втрат. По-перше, лояльність клієнтів. Через пандемію коронавірусу виріс попит на предмети розкоші.

По-друге, допомогли британські колеги з Китаю, тому що там впав попит на Bentley, і їм вдалося перенаправити автомобілі з місцевого ринку до інших регіонів. По-третє, через війну в Україні Bentley припинила виконання замовлень для Росії. США є найбільшим ринком збуту бренду, і 189 автомобілів становлять понад 20 відсотків його річних продажів у країні.

Свіжі новини

Схожі новини