HomeНовинкиBMW представила оновлений седан та універсал 3-Series

BMW представила оновлений седан та універсал 3-Series

Після рестайлінгу автомобілі змінилися зовні, а також отримали нові опції та зміни в салоні.

Компанія BMW розсекретила оновлені седан та універсал 3-Series. Після рестайлінгу автомобілі змінилися зовні, а також отримали нові опції та зміни в салоні. Оновлену 3-Series обладнали Г-подібними ходовими вогнями, новими бамперами та зміненою решіткою радіатора з вертикальними ламелями. Також клієнтам запропонують пакет M Sport з додатковими хромованими елементами, а також M Sport Pro із затемненою оптикою та M-гальмами з червоними супортами.

BMW представила оновлений седан та універсал 3-Series

У салоні машини з’явився великий дисплей, який об’єднує панель приладів діагоналлю 12,3 дюйма і екран мультимедійної системи (14,9 дюйма). Замість традиційного важеля КПП автомобіль має невеликий селектор управління трансмісією. Вже у базі новинка обладнана тризонним клімат-контролем.

Всі версії 3-Series тепер доступні виключно з восьмиступінчастим “автоматом” з підкермовими пелюстками. Моторна гама моделі змін не зазнала. Клієнтам, як і раніше, запропонують бензинові мотори потужністю 156, 184, 252 і 340 кінських сил.

BMW представила оновлений седан та універсал 3-Series

Також новинку можна буде придбати і з дизельними агрегатами із віддачею від 150 до 340 кінських сил. Всі двигуни працюють спільно з 48-вольтовим стартер-генератором. Також машина має кілька повноцінних гібридних модифікацій.

Виробництво новинки налагодять у Мюнхені та Мексиці. У Німеччині ціни на оновлену BMW 3-Series стартують від 43 900 євро. Перші машини опиняться у дилерських центрах цього літа.

Свіжі новини

Схожі новини