HomeНовинкиДля економії грошей: бензиновий Mercedes теж буде на електричній платформі

Для економії грошей: бензиновий Mercedes теж буде на електричній платформі

Спільне використання платформи часто потребує деяких компромісів, і це вдвічі правильніше для електромобілів, які побудовані на моделях із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Старіші автомобілі, такі як Hyundai Ioniq Electric, Fiat 500e та Honda Clarity EV, пропонували менше 160 км без підзарядки, що безпосередньо відмовляло більшості споживачів.

У зв’язку з цим викликає подив заява Крістофа Старжинського, віце-президента з розвитку електроприводу в Mercedes-Benz, який сказав, що наступне покоління компактних А-класу та В-класу буде доступне як з двигунами внутрішнього згоряння, так і з електроприводом. Проте в даному випадку він спиратиметься на агрегати другого типу, а це означає, що платформа ММА буде призначена для електромобілів, а потім буде адаптована для бензинових і дизельних двигунів.

“На першому місці буде електропривод, а значить, ми підемо на компроміс по двигуну внутрішнього згоряння”, – підтвердив Старжинський. Він додав, що компактна модульна платформа ММА дебютує у 2024 році у наступному поколінні А-класу. Потім він використовуватиметься для фастбека CLA, невеликих позашляховиків GLA та GLB та компактного мінівену B-класу.

Наразі технічні характеристики всього сімейства A- та B-класу, оснащеного двигунами внутрішнього згоряння, залишаються загадкою. Мерседес не має наміру відмовлятися від цих моделей заради збереження розумних цін у молодших класах. При цьому зрозуміло, що електромобілі марки будуть дорожчими за свої бензинові аналоги.

«Ми не зможемо досягти паритету цін на якийсь час. Ми стикаємося зі значно більшими витратами на електричні силові установки, які повинні бути компенсовані ціною самого транспортного засобу. Звичайно, найменша різниця буде у компактних автомобілях, де ми можемо скоротити витрати за рахунок використання більш загальних деталей», – пояснює генеральний директор Mercedes-Benz Маркус Шефер.

Поряд із платформою MMA має дебютувати інформаційно-розважальна система нового покоління під назвою MB.OS. Це буде повністю наша власна розробка, хоча виробник із Штутгарту співпрацює з такими компаніями, як NVIDIA та Bosch. Його використання дозволить Mercedes не лише заощадити, а й контролювати кінцевий результат.

Свіжі новини

Схожі новини