HomeНовинкиHyundai показав новий салон, який з'явиться у всіх моделях бренду

Hyundai показав новий салон, який з’явиться у всіх моделях бренду

Hyundai Mobis COMFI у компанії описали який «інноваційний салон для комфортного водіння». Слід зазначити, що Hyundai Mobis родить розробки не тільки для Hyundai, але і для Genesis і Kia. Зокрема, компанія випускає шасі та приладові панелі, компоненти післяпродажного обслуговування та інші запчастини.

COMFI розшифровується як “зручність і комфорт”, “оптимізація”, “мобільність”, “функціональність” і “підсвічування” – всі п’ять аспектів представлені конкретними функціями.

  • «Зручність та комфорт» – це перемикач на центральній консолі та розумний столик з електронним керуванням на боці пасажира. У столик вбудовано клавіатуру, що дозволяє працювати під час поїздок.
  • “Оптимізація” – система Blooming Sound System з висувними динаміками та ручка контролера під екраном, а також вставки з натурального дерева.
  • “Мобільність” – це екрани камер бокового вигляду, кермо і рухлива центральна консоль.
  • “Функціональність” – керовані електронно вузькі дефлектори кліматичної системи, а також очисник повітря з ароматизаторами.
    Підсвічування – особливе освітлення салону з тривимірним малюнком.

Усі функції, які ви бачили у ролику, готові до встановлення на серійні автомобілі. З огляду на практичність функцій, з їх впровадженням тягнути не будуть.

Свіжі новини

Схожі новини