HomeНовинкиКомпактний кросовер KIA Sonet за 9000$ може стати хітом в Україні

Компактний кросовер KIA Sonet за 9000$ може стати хітом в Україні

Цього разу мова піде про компактний крос KIA Sonet, цінник якого становить не більше вартості Daewoo Lanos. Ця модель могла б стати хітом в Україні.

Цей крос став найдрібнішим у модельній лінійці кросоверів корейського бренду. Його головним авторинком виступає  – індійський. Вартість машини досягає 290 – 480 тис. гривень.

Компактний кросовер KIA Sonet за 9000$ може стати хітом в Україні

Довжина KIA Sonet складає 4,2 м. Дизайн авто є досить солідним та привабливим. Світлова оптика включає світлодіодні секції, машина комплектується крупнокомірковим облицюванням радіатора і стилізованим моноблоком стоп-сигнальних ліхтарів.

Тачскрін мультимедійного розважального комплексу разом з панеллю приладів об’єднали в єдину лінію. Приладка KIA Sonet наділена аналоговими шкалами тахометра, вказівником рівня пального та температурою охолоджуючої рідини. Центральну частину виділили розміщувати цифрового спідометра і кольорового бортового комп’ютера. KIA Sonet комплектується вертикальними секціями дефлекторів повітроводів.

Компактний кросовер KIA Sonet за 9000$ може стати хітом в Україні

Sonet оснастили повністю світлодіодною оптикою, клімат-контролем або кондиціонером, люком, світлодіодними протитуманними ліхтарями, круїз-контролем, системою курсової стійкості, комбінованою оббивкою салону, мультимедіа зі спеціальною камерою заднього огляду, датчиками паркування, іонізатором повітря, датчиками тиску в автомобільних шинах та багатьом іншим.

Компактний кросовер KIA Sonet за 9000$ може стати хітом в Україні

Для корейського кросу пропонується пара бензинових двигунів. Йдеться про 1,2-літровий агрегат на 80 к.с. та турбованому трициліндровому літровому двигуні на 120 к.с. Також передбачена півторалітрова турбодизельна установка на 100 коней.

Разом з мотором функціонує 5МКПП та 6МКПП. Як альтернатива пропонується РКПП. Остання версія призначена лише для топового бензинового двигуна. Для всіх модифікацій використовується передньопривідна система.

Компактний кросовер KIA Sonet за ціною "Ланоса" може стати хітом в Україні

На завершення варто відзначити, що динаміка управління KIA Sonet знаходиться на належному рівні. Авто чітко рухається по заданій траєкторії, виявляючи помірні крен під час поворотів.

Свіжі новини

Схожі новини