HomeНовинкиКитайський конкурент Tesla Model 3 викликав ажіотаж на ринку: 22 тисяч електрокарів...

Китайський конкурент Tesla Model 3 викликав ажіотаж на ринку: 22 тисяч електрокарів розкупили за шість годин

У Китаї стартував прийом замовлень на новий електричний седан BYD Seal, покликаний скласти конкуренцію Tesla Model 3 за рахунок скромнішої ціни та елегантного дизайну, за який відповідав виходець із Audi Вольфганг Еггер. Усього за шість годин було оформлено 22 637 попередніх заявок на модель, при тому що BYD планував випускати на місяць лише п’ять тисяч екземплярів Seal. Тобто, очікування машин може розтягнутися для деяких клієнтів на чотири місяці.

Седан Seal поповнив “морську” лінійку електромобілів Marine. 4,8-метрова чотиридверка перевершує за габаритами Tesla Model 3, а в її основі лежить архітектура platform 3.0 власної розробки BYD.

На вибір доступні три модифікації: дві моноприводні та одна повнопривідна. У першому випадку електрокару покладено 204-сильний мотор на задній осі та батарея на 61 кіловат-годину (запас ходу близько 550 кілометрів), у другому – 313-сильний електромотор та акумулятор ємністю 83 кіловат-години (700 кілометрів без підзаряду). Топова ж версія оснащується двома електромоторами (на 218 сил спереду та на 313 сил ззаду) і тією ж батареєю на 83 кіловат-години. Відомо, що такий Seal проїжджає на одній зарядці 650 кілометрів і розганяється до першої сотні за 3,8 секунди.

Ціни на модель стартують з позначки 212,8 тисяч юанів (940 783 тис. гривень за нинішнім курсом), тобто вона обійдеться дешевше за Tesla Model 3 Performance, за яку в Китаї просять 349,9 тисяч юанів (1,54 мільйона гривень).

Про продажі Seal за межами КРН інформації наразі немає. 2022 року з’явилася інформація, що компанія має намір побудувати завод в Узбекистані.

Свіжі новини

Схожі новини