HomeАвторинокКитайці обігнали Tesla і стали №1 з продажу у світі

Китайці обігнали Tesla і стали №1 з продажу у світі

Китайська компанія BYD продала понад 641 000 електромобілів за перші шість місяців цього року, обігнавши за цим показником Tesla, повідомляють місцеві ЗМІ.

Усього за рік продаж BYD зріс на 315%, і таким чином китайський концерн став світовим лідером з продажу електромобілів. Він випереджає американську Tesla, чий результат за півроку складає 564 тисячі продажів.

Сама BYD оголосила про припинення виробництва автомобілів із бензиновими двигунами з березня. Компанія непохитна в тому, що в майбутньому їхній автомобільний бізнес буде зосереджений на повністю електричних транспортних засобах і гібридних автомобілях з модулями, що підключаються.

Однак концерн продовжить забезпечувати клієнтів, які вже володіють автомобілями з бензиновим двигуном, покращеним сервісом і гарантійним обслуговуванням, а також постачанням запасних частин протягом усього життєвого циклу автомобілів.

BYD також розглядає можливість серйозного розширення виробництва, будучи одним з кандидатів на випуск автомобілів під відродженою маркою «Москвич» на колишньому заводі Renault в Москві. Два інші варіанти, які розглядають росіяни, теж китайські компанії JAC і FAW.

Свіжі новини

Схожі новини