HomeНовинкиRenault готує водневу модель із 4 екранами в салоні

Renault готує водневу модель із 4 екранами в салоні

Компанія Renault опублікувала фото та відео салону концептуальної моделі з водневим двигуном, у салоні якого можна побачити 4 екрани. За словами французького виробника, ця концепція «змінить світ» до більш екологічного майбутнього.

Прем’єра автомобіля відбудеться 19 травня, коли стануть відомі подробиці. У короткому відео показано кермо автомобіля, яке, здається, покрите якимось новим матеріалом. Помітні також чотири окремі дисплеї, розташовані спереду і в центральній частині панелі приладів, а також сидіння з висунутими підголовниками.

Спереду можна побачити підсвічений логотип Renault, а ззаду світлодіодні ліхтарі у вигляді прикрас. Відрізняються також дизайн фар та форма капота, але незрозуміло, це хетчбек чи позашляховик. Вже відомо, що 95% автомобілів перероблятимуть і що вони працюватимуть на водні.

Раніше Renault оголосила, що концепт включатиме водневий двигун. Французький виробник розвиває цю технологію, навіть пропонуючи мікроавтобуси виробництва HYVIA. Однак, нова концепція, швидше за все, буде оснащена двигуном внутрішнього згоряння, який може працювати на водні. Це вже використовується Toyota в експериментальній моделі GR Yaris.

Свіжі новини

Схожі новини