HomeНовинкиVV Group показали 3 майбутні недорогі електромобілі для Європи

VV Group показали 3 майбутні недорогі електромобілі для Європи

Volkswagen Group опублікувала фотографії трьох бюджетних електромобілів, призначених для європейського ринку. Вони будуть доступні під брендами Cupra, Skoda та Volkswagen і мають з’явитися на ринку у 2025 році.

Герберт Діз, виконавчий директор групи, сказав, що це будуть «міські електромобілі», які полегшать доступ до електричної мобільності та дозволять швидше перейти на «зелений» транспорт. Вони будуть побудовані на платформі MEB Entry – спрощеної модифікації бази, яка стала основою для електричних VW ID.3 і ID.4.

Диз також показав ескізи дизайну трьох моделей, розкривши подробиці про них. Електромобіль Volkswagen називатиметься ID.Life, і концепт з такою назвою був готовий, але був забракований, тому серійна версія буде повністю перероблена. Автомобіль виглядає квадратнішим і схожий на ID.3.

VV Group показали 3 майбутні недорогі електромобілі для Європи VV Group показали 3 майбутні недорогі електромобілі для Європи

Модель Skoda має замінити Citigo-e iV. Це буде одна з перших моделей компанії, розроблена відповідно до нової філософії дизайну Modern Solid. Електромобіль Cupra в свою чергу покаже розвиток ідей концепт-кара UrbanRebel 2021 року. Це хетчбек, який має 5 дверей.

Три моделі будуть вироблятися на новому заводі VW Group, в який буде інвестовано 10 мільярдів євро. Там же виготовлятимуть акумулятори, будівництво заводу розпочнеться на початку 2023 року, а конвеєри мають запрацювати на повну потужність у 2026 році.

Свіжі новини

Схожі новини