HomeОглядиНаскільки швидка найпотужніша «дорожня» модель Mercedes-AMG

Наскільки швидка найпотужніша «дорожня» модель Mercedes-AMG

Новий AMG GT 63 SE Performance – остання версія суперседана Mercedes-AMG. Його оновлена ​​версія, як і раніше, спирається на двигун AMG V8 з подвійним турбонаддувом, але цього разу він є частиною гібридної системи, яка забезпечує велику потужність і миттєвий момент, що крутить. Але що означає цей найскладніший реальний двигун?

У команди Carwow з’явилася можливість перевірити, як живе найпотужніша «дорожня» модель Mercedes-AMG. З ним починається нова ера в історії високопродуктивних моделей спортивного підрозділу, під капотом якого знаходиться 4,0-літровий твін-турбо V8 потужністю 639 к.с., якому допомагає розташований позаду електродвигун потужністю 204 к.с. Нм моменту, що крутить.

Гібридна система дозволяє AMG GT 63 SE Performance використовувати миттєвий момент двигуна, що крутить, в той час як двигун V8 працює в максимальному діапазоні потужності. Завдяки системі повного приводу Mercedes-AMG Four Matic як двигун, так електродвигун можуть передавати потужність на передні або задні колеса.

Двигун V8 з подвійним турбонаддувом поєднується з 9-ступінчастою автоматичною коробкою з кількома зчепленнями Mercedes-AMG. Електродвигун має власну 2-ступінчасту коробку передач. Це означає, що AMG GT 63 SE Performance має дві трансмісії, твін-турбо V8, електродвигун та складну систему повного приводу з векторизацією моменту, що крутить.

Але як усі ці технології працюють при керуванні в реальному світі? За словами команди Carwow, силова установка не така безвідмовна, як очікується. Іноді рівень потужності справді вражає, але додаткова вага гібридних систем йде врозріз із законами фізики і навіть може бути небезпечною.

Свіжі новини

Схожі новини