HomeОглядиMercedes представив майбутнє своїх електричних спортивних автомобілів

Mercedes представив майбутнє своїх електричних спортивних автомобілів

Концепція Mercedes-AMG Vision AMG є бачення динамічного підрозділу німецького автовиробника на найближче майбутнє і натякає на майбутній високодинамічний електромобіль. Дебют унікального спортивного автомобіля зараз зосереджений на зовнішньому дизайні, а компанія натякає на силову технологію.

“За допомогою цього проекту ми вперше поглянемо на те, як ми перенесемо ДНК AMG у повністю електричне майбутнє, яке почнеться для нас у 2025 році”, – сказав Філіп Шіммер, генеральний директор Mercedes-AMG GmbH. Це трохи двозначна заява, але може вказувати на те, коли ми зможемо побачити серійну версію Vison AMG.

Vision AMG побудований на спеціальній архітектурі під назвою AMG.EA і компанія розробила силову технологію з нуля. Потужність забезпечується новим типом осьового електродвигуна від дочірньої компанії Mercedes YASA. Подробиць про потужність немає, але автовиробник стверджує, що ці пристрої виробляють значно більшу потужність, ніж звичайні електродвигуни.

Mercedes представив майбутнє своїх електричних спортивних автомобілів

Передня частина концепту має новий вид решітки радіатора Panamericana з вертикальними планками, хоча справжніх отворів немає, оскільки електромобілям вони не потрібні. Зазори замінені світловими смугами, а поле навколо ґрат підсвічене. Передні фари мають три елементи у формі культового логотипу Mercedes-Benz у вигляді зірки. Підсвічування салону доповнює потужна світлодіодна стрічка перед кришкою.

Круто похила передня стійка плавно перетікає у дах, що звужується у формі краплі. Віконні рами, як і самі вікна, виконані в тому ж сріблястому кольорі, що називається виробником Alubeam Silver, що і решта кузова. Тонкі виступи, в які, мабуть, вбудовані камери, є бічними дзеркалами спортивної машини.

Коротка задня частина має активний спойлер. Освітлення у верхній частині оточує кабіну, доходячи до задніх коліс. Посередині задньої частини розташовані по три стоп-сигнали з кожного боку, а їхній тривимірний дизайн нагадує насадки вихлопних газів. Під ними чорний карбоновий дифузор.

Mercedes представив майбутнє своїх електричних спортивних автомобілів

Vision AMG має деякі запозичення у дизайні від автомобіля виробника Формули-1. Такі, наприклад, зелені акценти на бічних порогах та дифузорі, аналогічні таким у гоночної моделі. Обидві машини мають зірковий мотив Mercedes, що прикрашає задню частину кузова. На даний момент компанія не надає зображення або інформацію про інтер’єр прототипу.

Свіжі новини

Схожі новини