HomeШпигунські фотоНовий Ford Tourneo Custom: з'явились перші зображення

Новий Ford Tourneo Custom: з’явились перші зображення

Компанія Ford готує нове покоління свого мікроавтобуса, і на початку місяця тестові зразки помітили фотошпигуни. Завдяки фотографіям, що вийшли, у нас є можливість уявити, як виглядатиме новинка.

Новий Ford Tourneo Custom: з'явились перші зображення

Модель Tourneo Custom/Transit Custon вперше з’явилася у 2012 році. Вона була виділена з лінійки Ford Transit і є середньорозмірним фургоном з ім’ям Transit Custom, а його пасажирська версія називається Tourneo Custom. Автомобіль був представлений і на українськму ринку. Сьогодні на конвеєрі рестайлінговий мікроавтобус, прем’єра якого відбулася у 2017 році. І тепер йому на заміну готують модель у новому кузові, деталі зовнішності якої вже можна розгледіти на шпигунських фотографіях.

Новий Ford Tourneo Custom: перші зображення

Найпомітніше мікроавтобус зміниться зовні: тут з’явиться нова решітка радіатора, у верхній частині якої розташується вузька горизонтальна світлодіодна смужка, яка візуально об’єднує фари. Головна оптика отримає оригінальне оформлення ходових вогнів, причому згідно з нещодавно поширеними тизерами, графіка світлодіодів трохи відрізнятиметься у вантажної та пасажирської версій. Збоку трохи зміниться форма скла в задній частині, а дверні ручки розташовуватимуться вздовж выштамповки (а не над нею, як на нинішній моделі). Ззаду з’являться нові ліхтарі з оригінальною Х-подібною графікою, також зміниться кришка багажника за рахунок іншого розташування выштамповок.

Новий Ford Tourneo Custom: з'явились перші зображення

Новий Tourneo Custom буде запропонований з різними варіантами силових установок, серед яких традиційні бензинові та дизельні варіанти, а також plug-in гібрид та повністю електричний з приставкою EV. Докладніша інформація про технічні особливості моделі з’явиться 9 травня, коли відбудеться прем’єра новинки.

Свіжі новини

Схожі новини