HomeТехнологіїBMW i7 отримав оптику із кристалів Swarovski

BMW i7 отримав оптику із кристалів Swarovski

Компанія BMW додала в оснащення свого електричного седана i7 ексклюзивну опцію – верхню частину передньої оптики роз’ємної по всій довжині прикрасять кристалами Swarovski.

За словами інженерів, завдяки кришталевому матеріалу унікальні фари разом із ґратами радіатора створюють «захоплююче світлове шоу». Це також було продемонстровано у спеціальному відеоролику, який автовиробник розмістив на своєму каналі у YouTube.

Для встановлення розкішних фар фахівці розробили новий пристрій. Він спрацьовує, коли власник наближається до своєї машини.

“Досі ви бачили на дорозі тільки однорідні смуги світла – кришталеві фари – повна протилежність”, – пояснює Том Біндер, керівник відділу дизайну фар BMW.

«Сліпуча, яскраве світлове зображення – це світ, відмінний від звичної точної світлової графіки. Проте точність полягає у скляному матеріалі, який можна обробляти набагато тонше і точніше, ніж пластик», – додає дизайнер.

Поки що повністю електричний BMW i7 доступний тільки в одній версії – xDrive60. Седан оснащений двома електродвигунами – один спереду та один ззаду. Сумарна потужність складає 544 к.с., а батарея ємністю 101,7 кВт/год. забезпечує запас ходу 625 км на одному заряді.

Свіжі новини

Схожі новини