HomeТехнологіїNissan розробляє технологію для кардинального запобігання зіткненням

Nissan розробляє технологію для кардинального запобігання зіткненням

Nissan розробляє нову технологію допомоги водієві, яка використовує високоточну інформацію в режимі реального часу про навколишнє середовище автомобіля, щоб значно покращити запобігання зіткненням.

Ціль полягає в тому, щоб поліпшити можливості автомобілів Nissan, оснащених ProPILOT, і звичайно ж, повністю автономних автомобілів завтрашнього дня.

Nissan розробляє технологію для кардинального запобігання зіткненням Nissan розробляє технологію для кардинального запобігання зіткненням Nissan розробляє технологію для кардинального запобігання зіткненням

Ця технологія, що отримала назву «ground truth perception», поєднує інформацію від високопродуктивних лідарів, радарів та камер нового покоління. Вона може визначати форму та відстань до об’єктів, а також структуру області, що оточує автомобіль, у режимі реального часу з високим ступенем точності.

Використовуючи цю інформацію, автомобіль може миттєво аналізувати поточну ситуацію, оцінювати та автоматично виконувати необхідні маневри для запобігання зіткненню, як це продемонстрував прототип на заводі Nissan в Йокогамі, Японія.

Зауважте, це стосується не лише надзвичайних ситуацій. Nissan пояснює, що технологія також може виявляти повільний рух та дорожні перешкоди на відстані та відповідним чином змінювати смугу руху.

Крім того, вона може надавати розширену підтримку водіям у районах, де докладна інформація про карти недоступна.

За допомогою ключових партнерів, включаючи Luminar та Applied Intuition, Nissan планує завершити розробку своєї технології “ground truth perception” до середини десятиліття. Спочатку вона буде доступна на деяких нових моделях Nissan та Infiniti, а до 2030 року – практично на кожній новій моделі. Очевидно, вони будуть виглядати як справжні автомобілі, а не як експериментальна машина, яку ви бачите тут.

Свіжі новини

Схожі новини