HomeАвторинокFord припинив прийом замовлень на Fiesta та Focus у Європі

Ford припинив прийом замовлень на Fiesta та Focus у Європі

Американська компанія Ford оголосила про припинення прийому замовлень на моделі Fiesta та Focus у Європі. І так буде до особливого розпорядження. Замовити можна буде лише попередньо налаштовані автомобілі, повідомляє Automotive News Europe.

Ford Focus четвертого покоління не продається в США, але зараз є однією з найважливіших моделей для американців на європейському ринку. Поряд з новою Fiesta, яка також недоступна в США, два хетчбеки становлять більшу частину продажу Ford на Старому континенті. Однак через виробничі проблеми компанія тимчасово припиняє замовлення.

Як і у випадку з більшістю автовиробників та Ford, час очікування доставки Focus дуже великий. У червні Ford оголосив, що виробництво на заводі в Саарлуїсі (Німеччина), на якому роблять Focus, буде значно скорочено після кінця серпня, що продовжить очікування замовлених автомобілів.

Маркус Тал, голова виробничої ради заводу, сказав, що замовлення, які зараз обробляються, ймовірно, будуть виконані навесні 2023 року. Ford прогнозує, що річна виробнича потужність заводу знизиться з спочатку запланованих 195 000 одиниць до приблизно 117 000 у 2022 році.

І наступного року ситуація виглядає не краще. Таль додав, що мета полягає в тому, щоб зробити близько 143 000 автомобілів Focus у 2023 році, але виробництво може не досягти очікуваного рівня через проблеми з ланцюжком поставок, особливо для напівпровідників. Ще одним ускладнюючим фактором є ситуація на енергетичному ринку. Також неясно, як людський фактор у Саарлуї відреагує на рішення керівництва Ford виробляти нові електромобілі у Валенсії, Іспанія, а не на цьому заводі, що викликає побоювання щодо його майбутнього.

Свіжі новини

Схожі новини