HomeАвторинокКонкурент Tesla продав 100 000 автомобілів до Саудівської Аравії

Конкурент Tesla продав 100 000 автомобілів до Саудівської Аравії

Lucid Motors представила свій перший серійний електромобіль восени 2020 року. Седан Air із чистою совістю можна назвати заклятим конкурентом Tesla Model S, з дуже приємним дизайном та купою інтегрованих технологій. І в чомусь він перевершує свого суперника у компанії Ілона Маска.

Після запуску Lucid Air в Америці виробник готується вийти на європейський ринок, що має статися цього літа. Але ще до завоювання нових ринків каліфорнійська компанія вже отримала величезну підтримку від Саудівської Аравії, яка замовила компанії 100 000 електромобілів.

Угода, нещодавно підписана між Lucid Motors та Сполученим Королівством, передбачає безпечне замовлення 50 000 автомобілів з можливістю додавання ще стільки ж протягом наступних 10 років. Насправді угода виглядає цілком логічною з огляду на той факт, що Саудівській Аравії належить 62% капіталу американського виробника.

Деякі з автомобілів, які будуть відправлені на Близький Схід, збиратимуться на заводі Lucid Motors в Аризоні, США. Проте американська компанія планує відкрити другий виробничий центр, який незабаром буде збудовано в Саудівській Аравії, де також збиратимуться машини для місцевих закупівель.

Контракт включає як постачання седана Lucid Air, так і нових моделей компанії, які мають з’явитися на ринку протягом найближчих кількох років. Постачання перших автомобілів в Королівство Саудівська Аравія почнеться на початку 2023 року, при цьому в перші два роки постачання становитимуть від 1000 до 2000 автомобілів на рік, а після 2025 року їх буде збільшено до 4000-7000 одиниць на рік.

Свіжі новини

Схожі новини