ГоловнаАвтосвітІлон Маск пророкував швидке банкрутство суперникам Tesla

Ілон Маск пророкував швидке банкрутство суперникам Tesla

Дата:

Новини по темі

Експерт пояснив чим небезпечна покупка автомобіля з невеликим пробігом

Купуючи старий автомобіль, потенційний власник звертає увагу на безліч...

В Росії випустили нову Lada з м’яким кермом замість подушок безпеки

У новій, «кризовій» Lada Granta є унікальна інновація в...

Volvo побудує новий завод у Словаччині

Volvo Cars оголосила про створення третього виробничого центру в...

Глава Tesla Ілон Маск вважає, що компанії Lucid Motors and Rivian впевнено рухаються у бік банкрутства. Обидва американські стартапи, що займаються електричними автомобілями, неправильно вибудували робочі схеми і ризикують незабаром опинитися на «автомобільному цвинтарі», сказав Маск на зустрічі з власниками Tesla на фабриці Gigafactory Texas. Єдиний шанс для обох компаній залишитись на плаву — негайно скоротити витрати.

Компанії Rivian Ілон Маск радить терміново урізати витрати «за всіма напрямками». Підвищуючи ціни, автовиробник у геометричній прогресії скорочує кількість людей, яким доступний продукт, зазначив Маск, коментуючи зростання цінників Rivian на початку 2022 року.

Ілон Маск пророкував швидке банкрутство суперникам Tesla
Rivian

Втім, Маск передбачив загибель не лише Rivian та Lucid Motors, а й решті виробників електрокарів. У поточних реаліях, за його прогнозами, виживе лише сама Tesla та Ford.

Чи мав Маск на увазі тільки американських виробників, що переключилися на «батарейні» машини, неясно. Також він не пояснив, у чому недоліки стратегій електрифікації General Motors та Stellantis.

Rivian дійсно зазнає збитків на кожному реалізованому автомобілі. У першому кварталі нинішнього року стартап, який розпочав випуск електричних позашляховиків R1S, втратив близько 1,5 мільярда доларів. Така ситуація склалася у Lucid, попри великі замовлення. З 2020 року Lucid продає преміальний електроседан Air, який конкурує з Tesla Model S.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини