HomeАвторинокTesla Model 3 - №1 з продажу в Європі за березень

Tesla Model 3 – №1 з продажу в Європі за березень

Ринки нових автомобілів по всьому світу продовжують страждати, у Європі падіння склало 19% порівняно з тим самим місяцем 2021 року у березні. Головні причини – сировинна криза та війна в Україні, але в автопромі ще є люди, які опиняються у виграшному становищі.

Один з них – Ілон Маск, так як Tesla Model 3 – автомобіль, що найбільше продається в Європі за березень. Електроседан було продано 23 013 одиниць, що на 3% менше, ніж у тому ж місяці минулого року. Tesla має ще один привід для радості, тому що кросовер Model Y знаходиться на третьому місці.

Дані JATO Dynamics показують ще кілька цікавих тенденцій. Сам факт того, що це в першу чергу седан, а не позашляховик, може означати, що перехід на електрофікацію, ймовірно, відсуває тип кузова на другий план. Проте не виключено, що найближчими місяцями Model Y обжене Model 3.

Ще одна цікава деталь полягає в тому, що лише одна модель у Топ-10 зафіксувала зростання продажів у порівнянні з березнем 2021 року. Це Dacia Sandero, яка близька до VW Golf, а решта спостерігається спад. У двох моделях він становить цілих 36%.

Перше місце Tesla Model 3 та третє місце Model Y показують зростання електромобілів. Загальні продажі електромобілів і гібридів, що підключаються, перевищують продажі дизелів. Частка ринку PHEV і BEV збільшилася з 10 до 22%, а частка дизельних автомобілів знизилася з 28 до 18%.

По темі: Названо найпопулярніші автомобілі, що найбільше продаються в Європі в 2022 році

Подібне сталося у серпні 2021 року, а до січня 2022 року верх взяли електромобілі та зарядні гібриди. У перші два місяці року дизельне паливо зазнало контратаки і повернуло собі друге місце за часткою ринку, але тепер повернулося на третє місце.

Свіжі новини

Схожі новини