ГоловнаАвторинокTesla підвищила ціни на свої моделі у всьому світі

Tesla підвищила ціни на свої моделі у всьому світі

Дата:

Новини по темі

В Європі нова проблема: Старі авто дорожчають, а на нові люди не мають грошей

Уживані автомобілі в Європі дорожчають, і люди не мають...

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

Zutobi, міжнародна онлайн-платформа для навчання водінню, оголосила найпопулярніші автомобілі...

Toyota обійшла Volkswagen з продажу у світі

Toyota Motor вдалося стати світовим лідером із продажу автомобілів...

Американський виробник електромобілів Tesla знову підвищив відпускну вартість своїх моделей через збільшення собівартості продукції та зростання інфляції. Збільшення торкнеться ринків по всьому світу, що не є гарною новиною на тлі всієї економічної невизначеності та довгих черг людей, які очікують купити новий автомобіль.

Після нещодавнього підвищення цін у США та Канаді Tesla робить те ж саме у кількох країнах Європи, Китаї, Австралії, Південній Кореї та Японії. Зміна торкнеться найпопулярніших моделей і модифікацій, що пропонуються американським виробником, а стрибок цін аналогічний тому, що був у США.

У Німеччині, наприклад, Model 3 Long Range AWD тепер коштує на 2500 євро дорожче, версія Performance — на 1500 євро. Найпопулярніша модель у Китаї – Model Y Long Range – подорожчала на 2 600 євро, тоді як в Австралії зміна цін торкнеться Model Y у версіях RWD та Performance, оскільки вона становить близько 2 700 австралійських доларів (близько 1 300 євро).

Тим часом китайська влада вирішила заборонити продаж моделей Tesla в районі Бейдехе з 1 липня, повідомляє Reuters. Причина в тому, що на популярному морському курорті пройде закрите засідання уряду країни, а влада побоюється, що електромобілі Tesla можуть бути використані іноземними спецслужбами для збору інформації.

Уряд міста ще не підтвердив заборону, але у соціальних мережах з’явилися фотографії, на яких поліція відводить автомобілі Tesla з певних районів. Представник поліції прокоментував, що «обмеження будуть запроваджені найближчим часом» і, як очікується, діятимуть близько двох місяців.

Дата засідання уряду в Бейдехе поки не відома, але аналогічний захід був запроваджений кілька тижнів тому в іншому місті Ченду. Це сталося під час візиту голови КНР Сі Цзіньпіна. Раніше влада також заборонила власникам Tesla відвідувати військові бази або райони, де вони живуть, побоюючись, що камери, встановлені в електромобілях, можуть бути використані для шпигунства.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини