HomeАвтоспортАлонсо познущався над Хемілтоном: Ласкаво просимо до клубу невдах

Алонсо познущався над Хемілтоном: Ласкаво просимо до клубу невдах

Льюїс Хемілтон є найуспішнішим пілотом в історії Формули 1. За кількістю титулів він зрівнявся з легендарним Міхаелем Шумахером, але виграв більше гонок та кваліфікацій, ніж будь-хто.

Проте цього року новий болід Mercedes не тільки не дозволяє Хемілтону боротися з лідерами, а й сам пілот поки що поступається своєму новому напарнику Джорджу Расселлу. Дворазовий чемпіон Ф1 Фернандо Алонсо, у якого з Хемілтоном рахунки ще з часів виступу за команду McLaren, побачив у цьому деяку справедливість та підтвердження того, що кількість перемог та титулів у Формулі 1 не відображають реального таланту гонщика.

«Такий наш спорт, – сказав Алонсо в інтерв’ю ВВС. – Іноді в тебе машина-самовоз, а іноді вона поступається у швидкості, але все одно треба битися до останнього. Цього сезону більше залежить від пілота, але все ще роль боліда дуже велика.

Льюїс пілотує так само добре, як і в минулі вісім років. Він довго домінував у чемпіонаті, побив багато рекордів, здобув понад 100 перемог. І ось тепер він проїжджає своє ідеальне коло, як, наприклад, у Мельбурні, і виявляє себе за секунду позаду лідера. Що ж, ласкаво просимо до нашого клубу!

У Формулі 1 цифри ніколи не відображають твою форму. Це найкомандніший вид спорту з усіх, але коли ти успішний, ти волієш не звертати на це уваги. Переможець дуже щасливий, і навіть якщо він каже, що це заслуга команди, все одно вітання отримує пілот.

Так було і зі мною, коли у 2005 та 2006 роках я ставав чемпіоном з Renault. Я тоді переміг самого Міхаеля Шумахера. Але по правді сказати, мій болід тоді був надійнішим, ніж у Шумахера, і в швидкості моя машина не поступалася. Але все одно всі вітали лише мене. Потім у такому ж становищі опинився Льюїс.

Щоб завоювати 100 поулів у Формулі 1, Хемілтон мав роками виступати на найкращій машині. Я ж часом творив неможливе на трасі, але опинявся лише 15-м. Як мені пояснити глядачам, що я тоді їхав найкраще? Та ніяк.

Зрозумійте, Хемілтон досяг дуже багато минулого. Але цей рік нагадав йому, як важливо те, чим ти кермуєш».

При цьому Алонсо заявив, що вважає Хемілтона швидшим пілотом, ніж його молодого напарника Джорджа Расселла, навіть незважаючи на те, що останній лідирує у чемпіонаті.

«Джордж був дуже швидкий у минулому, тому всі очікували від нього, що він стане серйозним викликом для Льюїса. Але я все ж таки думаю, що до кінця року Хемілтон обжене його по очках. Поки що пройшло лише п’ять перегонів, які склалися на користь Расселла. Але у Льюїса точно більше досвіду і, можливо, більше і таланту», – заявив Алонсо.

Свіжі новини

Схожі новини