HomeАвтоспортОфіційно: Lamborghini виступить у топ-класі «Ле-Мана» у 2024 році

Офіційно: Lamborghini виступить у топ-класі «Ле-Мана» у 2024 році

Компанія створить прототип LMDh на шасі Ligier

Італійська марка Lamborghini офіційно оголосила, що з 2024 року виступатиме у перегонах на витривалість у топ-класі, причому як в американській серії IMSA, так і в чемпіонаті світу WEC, що включає найпрестижніший етап «24 години Ле-Мана».

За правилами, для цього потрібне будівництво машини класу гіперкар за правилами WEC, або використання прототипу LMDh з IMSA. У Lamborghini обрали другий варіант.

По суті LMDh являють собою прототипи класу LMP2, але з іншими силовими установками. Двигун робитиме саме Lamborghini, а ось будівництво шасі за правилами слід довірити одному з чотирьох допущених виробників. За даними Motorsport.com, у випадку з Lambo це буде Ligier.

Офіційно: Lamborghini виступить у топ-класі «Ле-Мана» у 2024 році

Цікаво, що Lamborghini не буде представлена ​​власне заводською командою, а натомість стане постачати свої машини партнерам. За чутками, однією з таких партнерських команд може стати відома за наймолодшими формулами Prema, яка також дебютує у європейських перегонах на витривалість ELMS.

Поряд з іншими марками, Lamborghini виходить до групи Volkswagen. І VW вже заявляв про те, що найближчим часом від них у гонках на витривалість дебютують Porsche та Audi. При цьому в Audi офіційно заморозили проект, але поки що не підтверджували його повного закриття.

Свіжі новини

Схожі новини