HomeНовинкиLamborghini представила «диявольський» Urus

Lamborghini представила «диявольський» Urus

Після того, як на початку цього місяця Lamborghini Urus Performance побив рекорд найшвидшого позашляховика на Пайкс-Пік, настав час офіційної прем’єри позашляховика. Він відбувся під час дизайнерського конкурсу в Пеббл-Біч, відвідувачі якого мали змогу першими побачити нову модифікацію супер-позашляховика із Сант-Агата-Болоньєзе.

Зміни в автомобілі призвели до збільшення потужності 4,0-літрового битурбированного двигуна V8, який тепер досягає 666 к.с. (число диявола – звідси і прізвисько, яке йому відразу дали ЗМІ) і 850 Нм, доступні між 2300 і 4500 об/хв. Однак цього вдалося досягти не за рахунок електрифікації силового агрегату, а за рахунок покращення аеродинаміки та зниження ваги.

Версія Urus Performante важить на 47 кг менше ніж вихідна модель, що означає відношення ваги до потужності 3,2 кг на 1 к.с. Розгін від 0 до 100 км/год займає 3,3 секунди, а максимальна швидкість становить 306 км/год.

Конструктивні зміни включають зменшення дорожнього просвіту на 20 мм, водночас довжина збільшується на 25 мм, а ширина на 16 мм. Завдяки цьому Urus Performante виглядає агресивніше, а також видно інтенсивне використання карбону — з нього зроблені передня кришка та повітрозабірники. Як опція доступний дах з того ж матеріалу, а також великий задній спойлер, що допомагає збільшити притискну силу на 38%.

Усередині Lamborghini Urus Performante пропонує нові можливості налаштування завдяки програмі Ad Personam. Слід зазначити, що на селекторі режимів керування – крім Strada, Sport і Corsa, з’являється нова опція під назвою Rallye, яка об’єднує все, що існувало раніше в плані снігу, бруду або каміння, адаптуючи за лічені миті налаштування та керування. цього дивовижного автомобіля.

Перші поставки Lamborghini Urus Performante очікуються наприкінці 2022 року, стартова ціна в Європі складе 218 487 євро без урахування податків та опцій, звичайно ж!

Свіжі новини

Схожі новини