HomeАвтосвітBloomberg Intelligence: Volkswagen обжене Tesla до 2024 року

Bloomberg Intelligence: Volkswagen обжене Tesla до 2024 року

У новому звіті авторитетної дослідницької компанії Bloomberg Intelligence прогнозується серйозне усунення вершини піраміди виробників електромобілів. Згідно із дослідженням, нинішній світовий лідер Tesla не зможе довго утримувати свою корону і випередить Volkswagen приблизно за 18 місяців.

У звіті підкреслюється (310 000 проданих у 2021 році в порівнянні з менш ніж 170 000 у Tesla, згідно з неофіційними даними Jato Dynamics), а минулого року той факт, що група Volkswagen вже продає більше електромобілів у Європі, подвоїла кількість випущених електромобілів.

Присутність електромобілів VW у США, як і раніше, скромна, хоча 37 200 проданих автомобілів минулого року — це втричі більше, ніж у 2020 році, і німці мають плани щодо збільшення їх популярності.

Bloomberg Intelligence: Volkswagen обжене Tesla до 2024 року

Доказом того, що електромобілі Volkswagen насправді стають все популярнішими, є той факт, що більшість моделей вже розпродано цього року. Однак це може бути пов’язане з уповільненням поставок, викликаним численними кризами, що торкнулися миру та автомобільної промисловості в цілому.

Торік Tesla зафіксувала рекордні результати, випустивши вражаючі 936 222 автомобілі по всьому світу. Це дозволило американській компанії піднятися на 35 позицій у рейтингу Fortune 500 завдяки річному виторгу в 50 мільярдів доларів.

У звіті прогнозується, що глобальна частка електромобілів на автомобільному ринку зросте до 15% до 2025 року з 6% у 2021 році. Основними драйверами цього зростання будуть Китай і Європа, а також США, хоча і на більш повільні темпи, ніж очікувалося, частка екологічно чистих машин досягне 6% до середини десятиліття.

Bloomberg Intelligence: Volkswagen обжене Tesla до 2024 року

І поки чемпіоном буде VW, за ним слідує Tesla, третє місце з продажу у 2025 році буде за BYD – нинішнім лідером ринку в Китаї. За даними Bloomberg Intelligence, компанія продовжить лідирувати на внутрішньому ринку, але її потіснять Changan та Geely. Незабаром після них з’явиться Dongfeng, а серйозну конкуренцію складуть обидва великі стартапи Nio і Xpeng.

Що стосується лідера автомобільного ринку США – компанії Ford, то у звіті пророкуються оптимістичні результати, пов’язані з очікуваним успіхом F-150 Lightning, який вважається найважливішою електричною моделлю традиційного автовиробника і справді зрушить частку електромобілів. в США. І хоча Tesla домінувала на ринку США протягом багатьох років, її лідируючі позиції все більше і більше піддаватимуться атакам з боку традиційних виробників, особливо після 2025-2026 років.

Свіжі новини

Схожі новини