HomeАвтосвітBMW готує чотири великі електричні кросовери

BMW готує чотири великі електричні кросовери

Імена iX6, iX7, iX8 та iX9 вже зарезервовані баварцями.

Компанія BMW зареєструвала 4 нові товарні знаки безпосередньо для своїх моделей у рамках патентного відомства Німеччини, які на даний момент відсутні у модельному ряді. Це комбінація таких символів, як iX6/iX7/iX8/iX9.

На думку експертів, перші дві модифікації можуть бути електричними аналогами існуючих моделей Х6 і Х7, які оснащені двигунами внутрішнього згоряння. iX7 також стане першою електричною моделлю, що з’явиться на ринку у другій половині 2027 року. Цей кросовер матиме 3 місця і використовуватиме силові агрегати BMW i7. Його основним конкурентом на ринку стане Mercedes Benz EQS.

Через рік вийде BMW iX6, який, ймовірно, буде крос-купе-версією нинішнього BMW iX з тими ж двигунами, але з більш спортивною спрямованістю. iX8 також буде збудовано на тій же платформі, яка стане крос-версією iX7.

Однак BMW XM, показаний лише кілька днів тому, продовжить виступати флагманом серед моделей позашляховиків марки до кінця десятиліття. Однак це гібрид, і в якийсь момент його повністю замінить електричний позашляховик — iX9. З ним BMW менше орієнтуватиметься на продуктивність, роблячи ставку на розкіш і комфорт, завдяки чому ця модель може стати альтернативою Rolls-Royce Cullinan.

Свіжі новини

Схожі новини