HomeАвтосвітBMW зупинила свій завод у Німеччині через нестачу комплектуючих з України

BMW зупинила свій завод у Німеччині через нестачу комплектуючих з України

“Баварці” залишилися без баварського заводу – завод BMW в місті Регенсбург, що знаходиться в федеральній землі Баварія, буде зупинено як мінімум на тиждень. На цьому заводі випускають “одинички” 1-Series, а також компактні кросовери X1 та X2. Причина зупинки у дефіциті компонентів українського виробництва. Завод стоїть повністю — роботи зупинені не лише на лінії збирання, а й у пресовому, фарбувальному та кузовному цехах.

Цієї весни розташовані в Німеччині промислові майданчики BMW вже не раз стикалися з нестачею компонентів, що поставляються з України, нагадує Autonews з посиланням на агентство DPA. У березні та квітні зупинялися головне підприємство BMW у Мюнхені та найбільший європейський завод, розташований у Дінгольфінгу.

Зупинки були пов’язані, зокрема, з відсутністю електричної проводки для машин, що збираються. Що стосується Росії, то через санкції BMW призупинила діяльність в РФ ще на початку березня – став завод «Автотор», постачання автомобілів дилерам було припинено. У компанії заявляли, що заходи мають тимчасовий характер.

Свіжі новини

Схожі новини