HomeАвтосвітFord закликав Європу заборонити двигуни внутрішнього згоряння

Ford закликав Європу заборонити двигуни внутрішнього згоряння

Європейський підрозділ Ford — одна з 25 великих компаній, які підтримали петицію, яка закликає Євросоюз заборонити продаж нових автомобілів та фургонів із двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року, повідомляє Autocar, публікуючи подробиці планів бренду. Старий континент.

Компанія прагне відмовитися від моделей з двигунами внутрішнього згоряння та досягти повної вуглецевої нейтральності. Ford Mustang Mach-E та Ford E-Transit вже представлені на ринку, а до 2024 року до них приєднаються ще 7 автомобілів з нульовим рівнем викидів, включаючи новий E-Transit Custom та електричну версію Ford Puma.

«Минулого року ЄС запропонував скоротити викиди CO2 від транспортних засобів на 100% до 2035 року у 27 державах-членах. Щоб підтримати цю ініціативу, європейський підрозділ Ford закликав ЄС “встановити обов’язкові цілі для інфраструктури зарядки”, щоб полегшити масовий перехід на електромобілі, йдеться у заяві компанії.

Якими будуть ці інфраструктурні цілі, не уточнюється, але в нещодавньому звіті бухгалтерського гіганта Ernst and Young говориться, що в 2035 році Європі знадобиться 65 мільйонів зарядних станцій для обслуговування парку зі 130 мільйонів електромобілів. 85% з них мають бути встановлені вдома.

«Для успішного досягнення цієї мети політики ЄС повинні також встановити обов’язкові цілі на національному рівні для безперебійної інфраструктури зарядки електроенергії, яка задовольняє зростаючий попит на електромобілі. Ось чому Ford та інші 24 компанії, які підписали петицію, хочуть, щоб ЄС запровадив нові правила, які встановлюють чіткі стандарти для полегшення переходу на електромобілі», – сказав Стюарт Роулі, голова європейського підрозділу Ford.

Крім Ford, петицію підтримали деякі найбільші автовиробники Європи. Такі компанії, як Audi, Mercedes-Benz, Mini, Renault та Stellantis, вже оголосили про припинення виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння у 2030 р. І це один із кроків Європи до досягнення своєї мети щодо досягнення нульових викидів до 2050 року.

Свіжі новини

Схожі новини