HomeАвтосвітLexus запропонує конкурента BMW X7 та Mercedes-Benz GLS

Lexus запропонує конкурента BMW X7 та Mercedes-Benz GLS

Японський виробник Lexus планує запропонувати великий та розкішний позашляховик із 3 рядами сидінь, який стане альтернативою BMW X7 та Mercedes-Benz GLS. За даними Autonews, нова модель називатиметься TX і буде більшою за нинішній Lexus RX L.

Майбутній позашляховик Lexus буде створено на базі Toyota Grand Highlander – подовженої версії Highlander, яка має надійти у продаж улітку 2023 року. Модель люксового японського бренду вийде через 6 місяців, орієнтуючись переважно на ринок. у США та Канаді.

Поки що Toyota і Lexus не коментують офіційний зовнішній вигляд як Grand Highlander, так і TX, але відомо, що два великі позашляховики будуть вироблятися на заводі в Прінстоні (штат Індіана), на який японський концерн виділив 803 мільйони доларів на модернізацію.

Про інвестиції було оголошено минулого року, і Toyota оголосила, що вони призначені для “двох нових моделей, які отримають напівавтоматичну систему керування”. Вона дозволить автомобілям рухатися самостійно за певних умов. Моделі також матимуть функцію дистанційного керування. парковка, що дозволяє водієві припаркувати автомобіль віддалено за допомогою цифрового ключа, який перетворює смартфон користувача на його ключ і дозволяє йому ділитися ним у цифровому вигляді.

Toyota також повідомила, що автомобілі, вироблені на заводі в Індіані, матимуть змогу перевозити до восьми пасажирів. Обидві моделі стануть частиною стратегії бренду з електрифікації та отримають гібридний привід.

Плани появи двох великих моделей позашляховиків підтвердив голова Ради дилерів Lexus Джон Яконо. Він показав, що представники марки вже давно наполягають на появі більшого автомобіля люксового бренду.

«Єдиний автомобіль такого розміру, який у нас є, – це RX L. Він зробив хорошу роботу, але це не те, що нам потрібно. Потрібен автомобіль з новим дизайном, який приваблюватиме молодших покупців, ніж 40-50-річні. І TX зробить саме це», – сказав Яконо.

Свіжі новини

Схожі новини