HomeАвтосвітMercedes шукає енергетичні варіанти заміни російського газу

Mercedes шукає енергетичні варіанти заміни російського газу

Компанії шукають диверсифікацію джерел енергії, заявив генеральний директор Mercedes Ола Калленіус після того, як Росія припинила постачання газу до Польщі та Болгарії та пригрозила зробити те саме з Німеччиною.

Mercedes-Benz шукає альтернативні джерела енергії, якщо Росія припинить постачання газу і тісно співпрацює з владою Німеччини, щоб забезпечити постачання енергії.

“Кожна компанія шукає варіанти диверсифікації джерел енергії”, – заявив генеральний директор Ола Келленіус агентству Reuters TV напередодні щорічних зборів компанії в п’ятницю.

«Поки що зарано говорити, який саме сценарій відбудеться, але, звичайно, ми уважно дивимося на це», — сказав Калленіус.

Цього тижня російський “Газпром” припинив постачання газу до Польщі та Болгарії і пригрозив зробити те саме іншим країнам, вживши заходів у відповідь за західні санкції, введені за вторгнення Москви в Україну.

Німеччина поки що не постраждала.

Фінансовий директор Mercedes Харальд Вільхельм заявив цього тижня, що автовиробник використовує газові установки для обігріву цехів фарбування.

Інші німецькі автовиробники та постачальники також готуються до того, що Росія може припинити постачання газу до Європи через війну вів Україні.

Преміальний бренд Volkswagen Group Audi заявив, що в даний час постачання газу для заводів VW Group забезпечено, але автовиробник перебуває в постійному контакті з владою, мережевими операторами та постачальниками, щоб мати можливість оцінити подальший розвиток подій та вжити будь-яких необхідних заходів.

У BMW заявили, що «уважно стежать за нестабільною ситуацією» та обмінюються інформацією з владою».

Роберт Бош сказав, що газ покриває 20 відсотків його енергетичних потреб, тому йому не потрібні дуже великі обсяги, але деякі його постачальники вимагають, особливо у виробництві напівпровідників.

Continental заявила, що “уважно стежить за поточною ситуацією і постійно оцінює всі доступні варіанти”.

Аналіз агентства Reuters показує, що більше половини енергії, яку споживають німецькі автовиробники, припадає на викопне паливо, а найбільшу частку — на природний газ.

Свіжі новини

Схожі новини