HomeАвтосвітНедорогий спортивний седан Chery у стилі Lexus: нові зображення новинки

Недорогий спортивний седан Chery у стилі Lexus: нові зображення новинки

Китайська компанія Chery опублікувала нові фотокартки седана Arizzo 5 GT. Це спортивна версія Arrizo 5 Plus. Чотирьохдверка відрізняється дизайном «під Lexus», більш агресивним обважуванням, колесами, салоном, а також двигуном. Імовірно, у рух Arizzo 5 GT приводить чотирициліндровий бензиновий турбомотор з нового сімейства Kunpeng, яка розвиває 197 кінських сил і 290 Нм крутного моменту.

Недорогий спортивний седан Chery у стилі Lexus: нові зображення новинки

На нових тизерах видно, що Chery Arizzo 5 GT сильно нагадує Lexus, а від вихідного Arrizo 5 Plus відрізняється оптикою, бамперами, колесами та випускною системою з чотирма патрубками. У салоні – інша передня панель, кермо, змінено центральний тунель. Медіасистема об’єднує приладку і головний тачскрін під загальним склом, це підтверджують шпигунські фотографії.

Недорогий спортивний седан Chery у стилі Lexus: нові зображення новинки

За попередніми даними, під капотом у Arizzo 5 GT стоїть “турбочетвірка” 1.6 серії Kunpeng. Її віддача – 197 сил та 290 Нм, що дозволяє седану розганятися до ста за шість секунд.

Тим часом у звичайного Arrizo 5 Plus є вибір двигуна: атмосферник 1.5 (115 л.с., 143 Нм) або турбомотор такого ж об’єму (156 л.с., 230 Нм). Обидва працюють у парі з “механікою” або варіатором.

В даний час найдорожчий Chery Arrizo 5 Plus коштує близько 100 тисяч юанів, що еквівалентно 443 тисячі гривень. І Arizzo 5 GT навряд чи виявиться сильно дорожчим. Основними конкурентами седана на китайському ринку будуть відносно недорогі моделі Geely Binrui Cool і Changan Uni-V.

Свіжі новини

Схожі новини