HomeШпигунські фотоГра в GT. Chery готує заряджену версію седана Arrizo 5

Гра в GT. Chery готує заряджену версію седана Arrizo 5

У Мережі опублікували шпигунські знімки нового седана Chery Arrizo 5 з приставкою GT. І хоча модель на фотографіях щільно вкрита камуфляжем, деякі висновки щодо цих фотографій зробити вже можна.

Яким буде дизайн новинки

Так, навіть формою передньої оптики зрозуміло, що дизайн автомобіля буде не таким, як у нинішнього покоління Arrizo 5. На відміну від звичайної «п’ятірки», форма фар у GT вузька, довга і загострена. До речі, цей дизайн відразу сколихнув у китайських ЗМІ асоціацію з представленим на автосалоні в Ченду в 2020 році спортивним концептом Arrizo Star. Нагадаємо, цей автомобіль мав приблизні розміри 4710 x 1825 x 1490 мм при колісній базі 2670 мм.

Гра в GT. Chery готує заряджену версію седана Arrizo 5

Ще з цікавого можна відзначити великі супорти гальмівної системи, які ховаються за 17-дюймовими колісними дисками з чорним покриттям, що перегукуються з таким же глянцем на дзеркалах заднього виду. Та й роздвоєна система вихлопу з чотирма патрубками виглядає більш ніж переконливо.

Фото салону також потрапили на “шпигунські” знімки. За ними можна чітко розглянути, що інтер’єр Arrizo GT також є серійним зразком. Він виконаний у найновішому варіанті виконання: подвійний екран на 24,6 дюйма (12,3 дюйма приладова панель + 12,3 дюйма мультимедіа), кермо з «плоським дном» та електричні регулювання сидінь, розміщені на дверних картах. Такий самий салон отримає ще одна майбутня новинка, седан Chery Arrizo 8, досі відомий під кодовою назвою M1E.

Гра в GT. Chery готує заряджену версію седана Arrizo 5

Як у Chery оснастять Arrizo 5 GT

Щодо силового агрегату офіційної інформації, звичайно, немає. Але як завжди, є неофіційна. Судячи з неї, під капотом Arrizo GT очікується 1,6-літровий турбомотор Kunpeng SQRF4J16 на 197 л.с. та 290 Нм. Пару йому складе 7-ступінчастий “робот” з подвійним “мокрим” зчепленням. Очікується, що новий автомобіль пришвидшуватиметься до 100 км/год протягом 6 секунд.

Коли чекати на старт продажу «гарячого» седана

До цього часу Chery зберігає повне мовчання щодо цієї новинки. Однак на фото можна побачити, що автомобіль готовий до серійного виробництва. На кузові є навіть шильдики з назвою. Тобто, найімовірніше, прем’єру Arrizo 5 GT планували на Пекінський автосалон. Він мав відбутися з 21 по 30 квітня, але поки що перенесений на невизначений термін.

Гра в GT. Chery готує заряджену версію седана Arrizo 5

Цікаво, що якби автошоу стартувало за первісним графіком, Chery змогла б протримати Arrizo GT до прем’єри в повному інформаційному «вакуумі». Що не так часто буває у наші дні. Втім, і зараз зовнішній вигляд седана та технічні характеристики залишаються засекреченими. Так що інтрига поки що жива.

Свіжі новини

Схожі новини