HomeНовинкиРешітка, як у Lexus, і потужний мотор: Chery представила спортседан Arrizo 5...

Решітка, як у Lexus, і потужний мотор: Chery представила спортседан Arrizo 5 GT

Компанія Chery нарешті розкрила всі подробиці про спортивний автомобіль Arrizo 5 GT для китайського ринку. На сьогоднішній день це найпотужніший і найшвидший автомобіль у сімействі Arrizo 5: він отримав 1,6-літровий турбомотор Kunpeng, знайомий по кросоверу Tiggo 8, який розвиває 197 кінських сил. З таким агрегатом чотиридверка розганяється з місця до 100 кілометрів на годину приблизно за шість секунд.

Як і передбачалося, головною особливістю дизайну седана з приставкою GT стали веретеноподібна решітка радіатора, яка за формою нагадує сучасні автомобілі Lexus. Крім того, спортивний Arrizo 5 можна впізнати по агресивному обвісі, здвоєним круглим патрубкам випускної системи (у звичайного седана вони трапецієподібні), іншій оптиці, чорним дискам на 17 дюймів і помаранчевим гальмівним супортам.

Ще більше змін у салоні. Тут з’явилася єдина панель, що об’єднує два екрани, сенсорний блок управління клімат-контролю і джойстик трансмісії, що не фіксується. В обробці – помаранчевий рядок і декоративні елементи з алюмінію.

Простий Arrizo 5 комплектується 1,5-літровим «атмосферником» потужністю 116 кінських сил або турбомотором того ж обсягу, що розвиває 156 сил. Коробка передач – варіатор. Що ж до GT-версії, то вона отримала не тільки потужний 197-сильний двигун, а й семідіапазонний «робот», а також інші налаштування шасі (які саме не уточнюється) і посилені гальма.

Продаж Chery Arrizo 5 GT стартує восени, ціни оголосять ближче до запуску.

Свіжі новини

Схожі новини