HomeШпигунські фотоChery Arrizo 8 помітили без камуфляжу. Седан готовий до виходу на ринок

Chery Arrizo 8 помітили без камуфляжу. Седан готовий до виходу на ринок

Китайський автовиробник Chery готується вивести на ринок новий автомобіль. Перші зображення автомобіля вже з’явилися у мережі та стали предметом обговорень. На даний момент седан має кодове позначення M1E. Висока ймовірність, що на ринку він з’явиться під ім’ям Arrizo 8. Вкотре новинку помітили на дорозі фотошпигуни. Цього разу вдалося детально розглянути кузов, оскільки не було камуфляжу. Нагадаємо, що нещодавно виробник сам опублікував офіційні знімки.

Перенесення Пекінського автосалона порушило всі плани виробників автомобілів. Після такої новини в мережі стали з’являтися неофіційні та офіційні знімки моделей, які мали бути представлені на шоу. Одні виробники публікують фото навмисно, інші просто не можуть більше приховувати нові проекти.

Chery Arrizo 8 помітили без камуфляжу. Седан готовий до виходу на ринок

Chery M1E належить саме до такої категорії. Перед масштабним заходом компанія почала підігрівати інтерес публіки до нового автомобіля в лінійці. Деякі подробиці про розробку поступово розкривалися і дозволяли отримати загальну картину. Зараз інформація застопорилася між тим, що вже було оголошено, і тим, що поки що ретельно ховається.

Є інформація, що автомобіль отримає офіційне найменування Arrizo 8. Цифра в назві все ще викликає сумніви, але те, що модель увійде до лінійки Arrizo – підтверджений факт. Машина буде представлена ​​на ринку у 2 варіантах оформлення. Перший – у стилі нового Tiggo 8 Pro, другий – Omoda 5. Що стосується задньої частини, у обох варіантів буде однакове оформлення. Відмінна риса тут – суцільна фара, яка копіює стиль Tiggo 8 Pro. Автомобіль повинен отримати 2 або 4 патрубки вихлопної системи.

За неофіційною інформацією, довжина кузова цієї машини становить 478 см, а колісна база – 178 см. Інформацію про інші параметри поки не публікують. З інтер’єром все виявилося набагато простіше. Його неодноразово демонстрували на неофіційних знімках за участю автомобіля. За ними можна зрозуміти, що загальне оформлення новинка запозичує у Omoda 5, Tiggo 8 Pro. На якісних знімках можна розглянути, що у салоні передбачений екран на 24.6 дюйма. Це єдина панель, яка з’єднує приладку та мультимедійний комплекс. У лівій частині передбачається додаткова панель із сенсором. На дверних картах є блок електронного керування крісел. У даху красується панорама, а сам салон отримав 2-кольорове оздоблення.

Chery Arrizo 8 помітили без камуфляжу. Седан готовий до виходу на ринок

Повної інформації про технічне оснащення наразі немає. Достеменно відомо про турбированный двигун, об’єм якого становить 1.6 літра, а продуктивністю 197 л.с. У парі з ним працюватиме 7-ступінчаста роботизована КПП із системою подвійного зчеплення. Розганятися до 100 км/год транспортний засіб у такому виконанні може за 6.5 секунд. За іншими силовими установками інформація відсутня. Є можливість, що новий автомобіль отримає турбомотор 2.0. З наближенням старту продажів виробник розкриватиме більше параметрів техніки.

Підсумок. Чергові знімки нового седана Chery Arrizo 8 потрапили до мережі. Автомобіль отримав оформлення схоже на Tiggo 8 Pro, а також сучасне оснащення.

Свіжі новини

Схожі новини