HomeАвтосвітНімеччина скорочує стимули для електромобілів

Німеччина скорочує стимули для електромобілів

Німеччина – одна з країн, яка найбільш активно пропонує бонуси при покупці електромобілів, але незабаром все зміниться. За інформацією ділового видання Handelsblatt, нова угода правлячої коаліції передбачає різке зниження пільг із 2023 року.

Більше того, бонуси, найімовірніше, повністю зникнуть після вичерпання виділених державою коштів у розмірі 2,5 млрд євро. Це рішення влади обов’язково викликає реакцію в країні, де частка ринку електрифікованих автомобілів становить близько 14%.

План уряду передбачає зниження пільг, що надаються електромобілям вартістю нижче 40 000 євро, із нинішніх 6 000 євро до 4 500 євро на початку наступного року, а потім подальше зниження до 3 000 євро у 2023 році. І це ще не все. Досі німецькі водії також могли розраховувати на бонус за електромобілі преміум-класу за прейскурантну ціну до 65 000 євро. Заохочення знизиться до 3 000 євро з нинішніх 5 000 євро, а з середини наступного року воно надаватиметься лише автомобілям з максимальною ціною 45 000 євро.

Обмеження торкнуться не лише повністю електричних автомобілів. За даними німецької газети, бонуси за гібриди, що підключаються, будуть повністю скасовані. Очікується, що зміни обговорюватимуться на засіданні кабінету міністрів цього тижня, а остаточне рішення буде ухвалено 3 серпня.

Свіжі новини

Схожі новини