HomeАвтосвітНімеччина заборонить станції Tesla Supercharger на території країни

Німеччина заборонить станції Tesla Supercharger на території країни

Уряд Німеччини заборонить експлуатацію станцій Tesla Supercharger на території країни, оскільки вони не відповідають технічним вимогам і мають бути доопрацьовані, повідомляє газета Handelsblatt.

Рішення пов’язане з місцевими законами, які передбачають необхідність наявності на таких станціях лічильника електроенергії, що показує споживання електроенергії у кіловат-годинах. З’ясувалося, що у всіх установках американської корпорації такого пристрою немає, оскільки інформація про процес заряджання акумулятора виводиться на бортову систему електромобілів або мобільний додаток.

Незважаючи на те, що багато зарядних станцій інших виробників також не оснащені таким обладнанням, саме Tesla визнана найбільшим порушником німецького законодавства. Американська компанія має велику мережу Supercharger по всій Німеччині. Тільки під Дюссельдорфом знаходиться близько 40 станцій, ціна зарядки яких становить 70 центів за кіловат-годину електроенергії.

При цьому уряд країни не планує негайно штрафувати Tesla чи закривати електростанції. Щоб уникнути корпоративних санкцій, американському виробнику електромобілів достатньо змінити конструкцію зарядних пристроїв відповідно до місцевого законодавства.

Свіжі новини

Схожі новини