HomeАвтосвітНова Toyota C-HR вироблятиметься в Туреччині

Нова Toyota C-HR вироблятиметься в Туреччині

Японський виробник Toyota готує прем’єру нового C-HR. Друге покоління гібридного кросовера випускатиметься на заводі Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT) у Сакар’ї (Туреччина). З заводу підуть повні гібриди і гібриди, що підключаються, причому останні будуть комплектуватися батареями нового покоління, а також власного виробництва, повідомляє компанія.

Для Toyota це вирішальний крок уперед у її стратегії електрифікації, оскільки C-HR стане першим гібридом, що підключається, який буде вироблятися в Туреччині. У той же час, TMMT стане першим заводом на європейському континенті, що має власну лінію з виробництва акумуляторів.

Починаючи з грудня 2023 року, компанія планує вийти на річний обсяг виробництва 75 000 акумуляторів. Для цього буде найнято 60 нових співробітників, а для модернізації всієї структури було виділено інвестиції у розмірі 317 мільйонів євро. Загалом Toyota вклала у TMMT понад 2,3 млрд євро.

Нова Toyota C-HR вироблятиметься в Туреччині

Вже відомо, новий C-HR отримав деякі елементи дизайну від Prologue (на другому фото). Однак щодо приводних систем досі немає ясності. За деякими даними, кросовер отримає гібридну систему від Corolla Cross потужністю 197 к.с., при цьому для гібридного агрегату, що підключається, може використовуватися привід нового Prius. Там потужність 223 к.с., а пробіг на одній електриці близько 75 км.

У жодному разі довго чекати не доведеться, оскільки прем’єра нового C-HR відбудеться вже до кінця року. Ця модель відіграє важливу роль у стратегії Toyota, спрямованої на те, щоб зарекомендувати себе як найпопулярніший виробник у світі.

Свіжі новини

Схожі новини