HomeСтатистикаToyota знову стала світовим лідером з продажу

Toyota знову стала світовим лідером з продажу

Toyota Motor залишалася найбільшим виробником автомобілів планети. Це видно зі звіту її великого конкурента VW Group, який знову зайняв друге місце за обсягами продажів.

Усього за 11 місяців 2022 року японський автогігант встиг поставити своїм клієнтам 9,56 млн нових автомобілів. При цьому зі звіту Volkswagen видно, що за минулий рік німецький концерн реалізував 8,26 млн автомобілів. Таким чином, за 11 місяців Toyota продала на 1,3 млн автомобілів більше, ніж VW Group за весь 2022 рік.

Сама Toyota ще не опублікувала дані. Проте компанія залишається на вершині третій рік поспіль. У 2022 році японський виробник оголосив про часті зупинки заводів через нестачу мікрочіпів, а також про проблеми з поставками через спалахи коронавірусу в Китаї.

У результаті виробничі плани регулярно не виконувались, але це не завадило японцям зберегти перше місце, причому зі значним відривом. Однак поки що невідомо, чи змогли вони виконати загальний виробничий план на 2022 рік — 9,7 млн автомобілів.

Що стосується Volkswagen, то минулий рік став найгіршим для виробника за 11 років. Концерн реалізував 8,26 млн автомобілів, що на 7% менше, ніж 2021 року. Проте продажі Toyota скоротилися ще більше, оскільки рік тому вони становили 10,49 млн.

Volkswagen та Toyota є давніми конкурентами за лідерство на світовому автомобільному ринку. З 2016 до 2019 року рейтинг очолював Volkswagen, а в 2020 році на перше місце піднявся японець, який утримує перше місце.

Свіжі новини

Схожі новини