HomeАвтосвітПредставлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series

Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series

“Куленепробивний” – це слово, яке автомобільні журналісти часто використовують при описі Toyota Land Cruiser, але саме цей круїзер 300-ї серії виводить його на новий рівень.

Він створений канадською компанією INKAS, що спеціалізується на броньованих автомобілях, яка в минулому створювала куленепробивні Bentleys, Mercedes G-Class, Rolls-Royce Cullinans, Range Rover, а тепер до цього списку можна додати Toyota LandCruiser 300 Series.

Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series

Він сертифікований з рівнем броні до BR6, що забезпечує захист від дробовиків, штурмових гвинтівок, таких як AK-47 і навіть потужних снайперських гвинтівок. Більш того, він пропонує 360 градусний захист від вибухів від пари ручних гранат DM51.

Як ви можете уявити, вся ця куленепробивність супроводжувалася значним збільшенням ваги в порівнянні зі стандартною серією 300, тому INKAS в стандартній комплектації оснастив серію 300 жорсткою механічною підвіскою і комплектом шин Run-Flat. Додаткові опції включають хардкорні пакети коліс і гальм, а також систему пожежогасіння.

Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series Представлено куленепробивний та гранатостійкий Toyota Land Cruiser 300 Series

Під ним пропонується вибір із трьох силових агрегатів: базова модель оснащується 3,5-літровим твін-турбо V6 потужністю 305 кВт і крутним моментом 650 Нм, також доступні 3,5-літровий бензиновий V6 потужністю 294 кВт та 4,0-літровий V8 потужністю 200 квт.

Про ціну броньованого LandCruiser 300 поки що нічого не відомо, але очікується, що за нього доведеться заплатити великі гроші, щоб відповідати його надмірній спорядженій масі.

Свіжі новини

Схожі новини