HomeАвтосвітСтало відомо, яка марка автомобілів найпопулярніша в TikTok

Стало відомо, яка марка автомобілів найпопулярніша в TikTok

Усього за кілька років TikTok набув великої популярності. Китайська соціальна мережа з більш ніж 900 мільйонами активних користувачів по всьому світу та майже мільйоном нових користувачів на день серйозно стурбувала Instagram, який робить все можливе, щоб протистояти своєму новому конкурентові.

Цілком природно, автомобільна тема не далека від TikTok. Є мільйони, якщо не мільярди, відеороликів про автомобіль. Ось чому страховий гігант Confused спробував з’ясувати, які марки автомобілів найпопулярніші в TikTok, і скласти рейтинг моделей, що найбільш розшукуються.

«TikTok підкорив автомобільну промисловість: щодня проглядаються тисячі відеороликів. Можна побачити, як користувачі представляють все, від нових автомобілів на ринку до порад з миття автомобілів, що викликає інтерес у автолюбителів по всьому світу», – пояснює Алекс Кіндред, експерт з автострахування в Confused.

Стало відомо, яка марка автомобілів найпопулярніша в TikTok

З 49,2 мільярдами переглядів BMW очолює список, випереджаючи свого конкурента Mercedes-Benz, який має 27,1 мільярда. За двома німецькими брендами слідують Audi та Honda, у кожного з яких по 20,4 мільярда переглядів.

Опитування показує, що Ford Maverick, модель, недоступна в Європі, є найпопулярнішим автомобілем TikTok. Американський пікап з 10,9 млрд. переглядів випереджає Ford Mustang, у якого 10,7 млрд. переглядів. На третьому місці легендарна Toyota Supra з 9,4 млрд. переглядів.

Свіжі новини

Схожі новини