HomeАвтосвітTesla звільняє співробітників через «погане передчуття» Ілона Маска

Tesla звільняє співробітників через «погане передчуття» Ілона Маска

Інформаційне агентство Reuters отримало листування з внутрішньої пошти компанії Tesla. В одному з листів, який розіслали керівництву марки по всьому світу, Ілон Маск повідомив, що має «дуже погані передчуття» щодо розвитку світової економіки. У зв’язку з цим глава американської корпорації наказав зупинити набір нових співробітників, а також скоротити штат приблизно на десять відсотків.

Офіційно коментувати інформацію представники Tesla відмовилися. Фахівці вважають, що подібні заходи пов’язані з дефіцитом мікроелектронних компонентів, що продовжується, який продовжить набирати обертів і неминуче призведе до зниження обсягів виробництва марки, що в свою чергу, скоротить прибуток компанії.

Напередодні Ілон Маск наказав своїм співробітникам повернутися до офісів та проводити там не менше 40 годин на тиждень. За словами керівника компанії, відмова виконати розпорядження означатиме відставку спеціаліста. При цьому сам голова корпорації також не прокоментував своє передчуття. Згідно з офіційними даними, наприкінці 2021 року в Tesla працювало близько 100 000 людей.

У середині травня обмеження в Китаї, пов’язані з новим спалахом коронавірусу, змусили Tesla призупинити діяльність своєї шанхайської «Гігафабрики». Через простої компанія випустила на 98 відсотків менше електромобілів, порівняно з березнем.

Свіжі новини

Схожі новини