HomeАвтосвітToyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Фірма Toyota планує зайнятися заповненням недостачі прибутку через призупинення реалізації транспортних засобів у РФ. Автобренд запланував складання “трьохсотого” Land Cruiser на території Китаю.

Зараз Land Cruiser 300 виготовляються лише у стінах заводу автобренду, розташованого на території японського міста Аїчі. У Мережі з’явилися знімки позашляхової рамної версії, які зробили в КНР.

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

На фото знято припарковану машину, яку покриває маскувальна захисна плівка. Це може говорити про те, що на початку наступного року автобренд може розпочати запуск паралельного виробництва «300-го» на території Китаю.

Land Cruiser поки що не імпортується в КНР. Місцеве населення може купити позашляховик лише за допомогою так званих сірих автодилерів, що привозять транспортні засоби з близькосхідних країн.

Зображена на знімках версія “трьохсотого”, швидше за все, піддається випробуванням у питанні конструктивних особливостей для китайських автотрас. Вона відноситься до спільного автопідприємства FAW-Toyota.

Такі тестування необхідні інженерам, щоб здійснити запуск виробництва моделі в рамках підприємства FAW на території провінції Ченду. Тут до позаминулого року збиралися версії Land Cruiser Prado.

У рамках китайського автозаводу до 2016 року випускали Land Cruiser 200. Через слабку популярність моделі, у фірмі відмовилися займатися локальним виробництвом, поставляючи позашляхові версії з Японії.

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Toyota прийняла рішення про місцеве виробництво Land Cruiser 300 через призупинення реалізації авто в РФ, що було одним з основних ринків збуту для «300-го».

Японія в даний час заборонила поставки в Росію авто дорожче 6000000 ієн (1 392 780 грн.). Під цей цінник японському ринку потрапляють безпосередньо бензинові позашляхові версії.

На завершення варто відзначити, що ще одна причина запуску китайського автовиробництва може полягати в дефіциті мікрочіпів, який зазнає другий рік японським підприємством. Через брак автокомплектуючих черга за 300-сотим на місцевому авторинку розтяглася приблизно на 4 роки. Завдяки паралельному складанню позашляхової версії компанія зможе налагодити експортні поставки з КНР, а також частково розвантажити основний майданчик.

Свіжі новини

Схожі новини