HomeАвтосвітToyota натякнула на загадкову новинку, ймовірно це наступний Prius

Toyota натякнула на загадкову новинку, ймовірно це наступний Prius

Компанія Toyota опублікувала в соцмережах тизер якоїсь моделі, яку має намір розсекретити за тиждень, 16 листопада. На картинці відображений лише контур автомобіля у профіль – контурами він схожий на ліфтбек. Поки що про новинку відомо лише те, що це гібрид, а не повноцінний електромобіль, тому що слоган говорить «Hybrid Reborn» (відродження гібрида). Тому можна припустити, що тизер є натяком на швидку появу Prius нового покоління.

Слово «reborn» застосовується до існуючої моделі, на яку чекає «відродження». Найбільш логічним варіантом є Prius, четверте покоління якого представлене на ринку з 2015 року. Востаннє чутки про зміну покоління Prius з’являлися минулого року – тоді передбачалося, що інформацію про наступну генерацію моделі Toyota розкриє якраз до кінця 2022-го.

Toyota натякнула на загадкову новинку. Можливо, це наступний Prius

Японські інсайдери BestCarWeb раніше повідомляли, що зі зміною покоління Prius збереже бензоелектричну силову установку і може мати водневу модифікацію. Причому для Toyota не перший досвід із водневим ДВС: минулого року дебютувала Corolla Sport з експериментальним 1,6-літровим турбомотором від GR Yaris із новою системою упорскування та паливопроводом. Замість бензину використовувався стислий водень, який спалахує з високою швидкістю. Такий мотор, причому у складі плагін-гібридної силової установки, пророкують і наступному Prius.

При переведенні Corolla на водень збереглося звучання і характерні вібрації ДВС, а шкідливі викиди значно скоротилися. Але все ж таки вони не нульові: на відміну від повністю «чистих» автомобілів на паливних елементах (як, наприклад, седан Toyota Mirai), вихлопом яких є вода, машини з таким агрегатом виділяють невелику кількість діоксиду вуглецю та оксиду азоту.

Свіжі новини

Схожі новини