HomeАвтосвітУ генерального директора Ford виникли проблеми з Tesla

У генерального директора Ford виникли проблеми з Tesla

Лише кілька днів тому Ford розпочав серійне виробництво свого електричного пікапа F-150 Lightning, і ця подія була відзначена офіційною церемонією на заводі в Дірборні. У ньому також взяв участь генеральний директор компанії Джим Фарлі, який не забув чіплятися до лідера ринку електромобілів Tesla.

У ході свого виступу Фарлі зазначив, що виробництво Ford F-150 Lightning так само важливе для компанії, як і виробництво першої масової моделі марки – Model T. Глава Ford нагадав, що електричний пікап може заряджати інші автомобілі з електроприводом. з електрики, не випадково згадавши Теслу.

Форд описує F-150 Lightning як «10-кіловатну силову установку на колесах», а здатність постачати її електрикою – одна з якостей, на якій постійно робиться акцент. Фарлі та його команда не обмежилися цим, а також випустили ролики з реакцією клієнтів, які замовили пікап. Вони розмовляють з віце-президентом Ford Дарреном Палмером, який запитує їх, як вони використовуватимуть своє нове придбання. Невипадково один із них сказав, що замінив свою Теслу, щоб отримати броню на пікап.

На початку виробництва також стало ясно, що незалежно від рівня оснащення всі версії F-150 Lightning мають більшу потужність і вантажопідйомність, ніж було заявлено спочатку. На прем’єрі моделі було заявлено, що базова версія розвиває 426 к.с., але потужність виявилася 452 к.с. У версії зі збільшеною батареєю показник збільшили з 563 до 580 к.с., при цьому пробіг залишився на рівні 514 к.с. Також збільшено вантажопідйомність – з 903 до 1013 кг.

На даний момент більше 20 000 замовили F-150 Lightning, а постачання розпочнеться наступного року. Щоб задовольнити попит, Ford розширює власний центр розробки електромобілів. Мета полягає в тому, щоб досягти виробництва 2 мільйонів одиниць у 2026 році. І план компанії полягає в тому, що через 4 роки 50% продажів бренду по всьому світу будуть вироблятися з електроприводом.

Свіжі новини

Схожі новини