HomeАвтосвітУ США відкликають усі електрокросовери Hyundai Ioniq 5 та Kia EV6

У США відкликають усі електрокросовери Hyundai Ioniq 5 та Kia EV6

Несправність усунуть оновленням програмного забезпечення.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США спільно з компаніями Kia та Hyundai оголосила про відкликання всіх електричних кросоверів EV6 та Ioniq 5, проданих на території країни. За даними фахівців, у софті батарейних моделей виявили несправність, яка може вимкнути паркувальний режим трансмісії під час стоянки, внаслідок чого електрокари можуть спонтанно розпочати рух.

Незначні стрибки напруги в електросистемах кросоверів можуть автоматично зняти блокування режиму паркування. В цьому випадку машини можуть відкотитись. На підприємствах компаній несправність вже усунули. Для всіх власників моделей на території США співробітники сервісних центрів оновлять програмне забезпечення.

На сьогодні на американському ринку продали близько 10 700 Ioniq 5 і більше 9 000 EV6. Незважаючи на те, що подібних ситуацій на території США поки що не зареєстрували, але з аналогічною проблемою вже зіткнулися власники електрокросоверів із Південної Кореї. До оновлення софту фахівці рекомендують власникам моделей не паркуватися на похилій поверхні і завжди включати гальмо стоянки.

У середині квітня Hyundai оголосив про відкликання водневих кросоверів Nexo. Фахівці виявили серйозну несправність у паливній системі, через яку автомобілі можуть спалахнути.

Свіжі новини

Схожі новини