HomeАвтосвітВласник Tesla вжив чіп собі в руку, щоб розблокувати машину

Власник Tesla вжив чіп собі в руку, щоб розблокувати машину

Людей у ​​світі безліч, для деяких з них можна використовувати інші визначення, але як було популярно говорити в нашій країні в пік пандемії: Кожен вирішує сам. Як повідомляє Insideevs, американець вирішив вживити чіп, щоб полегшити доступ і спілкування зі своєю Tesla Model 3.

Власники Tesla, у яких встановлено та оновлено програму компанії на їхніх телефонах, можуть увійти до своїх автомобілів через Bluetooth. Вони також можуть додавати кілька драйверів та використовувати різні функції. У них також є ключ-карта, яка може бути резервною копією на випадок, якщо батарея телефону розрядиться або загубиться. Дозволяє увійти до автомобіля за допомогою радіочастотної ідентифікації ближньої дії (RFID). Третій та останній варіант – це брелок, який також вважається резервним для комбінації програми Tesla та Bluetooth.

Власник Tesla Model 3 Брендон Далалі, 39 років, вирішив, що телефон з Bluetooth та додаток виробника автомобіля або ключ-карта – це занадто великий головний біль. Замість того, щоб мати справу з цими бездротовими технологіями, найкраще, що він міг вигадати, це вставити імплант у праву руку. Процес введення здається трохи болючим, але він упорався.

Чоловік стверджував, що Bluetooth його телефону багато разів розряджав батарею, і він часто використовував ключ-карту. Чіп зв’язку ближнього поля (NFC) в руці не потребує заряджання, оскільки він взаємодіє з котушкою змінного струму, розташованої в середній стійці автомобіля. Тієї ж людини в лівій руці є ще один чіп, який використовується для інших невказаних речей.

І ідея працює! Не так швидко, як очікувалося, але відкриває та закриває машину. На кадрах видно, що чіп спрацьовує не миттєво. Це може бути неприємно, але чоловік каже, що це сталося через набряк правої руки. Тоді, за його словами, маленький імплантат NFC працює навіть краще, ніж відкриття за допомогою телефону або карти.

Ця людина не перша, хто робить подібне. Два роки тому інший такий же власник Model 3 зробив те саме. Як кажуть – витівкам людей не буде кінця. І хоч би якими дивними і навіть божевільними здавалися такі речі зараз більшості людей, таких парочку, як ці двоє, можна вважати першими в майбутньому тренді — так само, як і перших покупців Tesla.

Свіжі новини

Схожі новини