HomeАвтосвітVolvo побудує новий завод у Словаччині

Volvo побудує новий завод у Словаччині

Volvo Cars оголосила про створення третього виробничого центру в Європі, який допоможе компанії задовольнити зростаючий попит на електромобілі. Новий завод буде екологічно нейтральним і вироблятиме лише електромобілі, дотримуючись прагнення Volvo стати повністю електричним брендом до 2030 року.

Вибравши Словаччину для нового заводу, Volvo Cars створить європейський виробничий трикутник, що охоплює найбільший комерційний регіон, доповнюючи Гент (Бельгія) у Західній Європі та Торсланду (Швеція) на півночі. Інвестиції в нову лінію складають близько 1,2 мільярда євро, а завод буде розташований у Кошиці на заході Словаччини і стане п’ятим автомобільним заводом у країні.

Будівництво об’єкту розпочнеться наступного року, а монтаж обладнання заплановано на 2024 рік. Серійне виробництво електромобілів Volvo нового покоління розпочнеться у 2026 році. Відповідно до стратегії Volvo Cars щодо досягнення кліматично нейтрального виробництва до 2025 року завод використовуватиме лише екологічно нейтральну енергію.

Volvo побудує новий завод у Словаччині

Новий завод у Словаччині вироблятиме 250 000 автомобілів на рік і створить кілька тисяч нових робочих місць у регіоні. Він також є першим новим європейським виробництвом Volvo Cars за останні 60 років. Центр у Торсланді розпочав свою роботу в 1964 році, а через рік відкрився центр у Генті.

Разом три заводи мають виробничу потужність 600 000 автомобілів на рік. Volvo Cars планує досягти 1,2 мільйона щорічних продажів до середини десятиліття, чого вона планує досягти за рахунок глобального виробництва в Європі, США та Азії.

Свіжі новини

Схожі новини