HomeАвтосвітVolvo залишає Європейську асоціацію автовиробників

Volvo залишає Європейську асоціацію автовиробників

Volvo залишить Європейську асоціацію автовиробників (ACEA) до кінця 2022 року. Шведська компанія готується стати брендом повністю електричних автомобілів у 2030 році та стверджує, що її філософія повністю розходиться з філософією лобістів ACEA.

Напередодні рішення Європейського Союзу про скорочення викидів CO2 на 100% до 2035 року шляхом заборони двигунів внутрішнього згоряння ACEA висловила стурбованість тим, що європейські політики ігнорують галузь, відхиляючи прохання щодо пом’якшення цілей. Однак Volvo разом з кількома іншими автомобільними брендами, включаючи Ford, Mercedes та Volkswagen, підтримали цю пропозицію.

«Ми дійшли висновку, що стратегія та амбіції Volvo Cars у сфері сталого розвитку не повністю відповідають позиції та методам роботи ACEA. Тому ми вважаємо, що зараз краще піти іншим шляхом», – йдеться у повідомленні компанії.

Усього кілька днів тому генеральний директор Volvo Джим Роуен натякнув, що компанія відкрита для приєднання до будь-якої нової групи, що представляє автовиробників, які поставили перед собою екологічно чисті цілі.

Volvo – другий великий виробник, який залишив ACEA за останні тижні. У червні Stellantis оголосила про припинення партнерства з ACEA до кінця цього року, щоб відмовитися від традиційного лобіювання та ухвалити нову стратегію для вирішення проблем мобільності майбутнього.

Свіжі новини

Схожі новини