ГоловнаЛайфхакиЕксперти дати низку рекомендацій що робити, якщо у дорозі закінчився бензин

Експерти дати низку рекомендацій що робити, якщо у дорозі закінчився бензин

Дата:

Новини по темі

Експерти розповіли чому не можна заливати паливо у пластикові тари

На більшості заправок є таблички про те, що заправка...

Як боротися із запотівання скла автомобіля

Однією з головних гарантій безпечного водіння є хороша оглядовість,...

Водіям нагадали, що потрібно пам’ятати пересуваючись на авто у спеку

Спека погано переносить і автомобіль і його власник. У...

Багато недосвідчених водіїв не розуміють, що робити, якщо в автомобілі під час руху несподівано закінчилося паливо. Експерти вирішили дати низку рекомендацій щодо цього.

Насамперед слід переставити машину в безпечне місце, щоб знизити ймовірність виникнення аварії. При миготінні датчика рівня пального, що говорить про недостатню кількість бензину, необхідно зробити включення аварійної сигналізації, також з’їхати на узбіччя.

Експерти дати низку рекомендацій що робити, якщо у дорозі закінчився бензин

Потім слід з’ясувати точне розташування машини, щоб при необхідності повідомити про це людям, які зможуть виїхати на допомогу. Можна перевірити GPS-координати на доступному гаджеті, з’ясувати назву автотраси, визначити напрямок свого проходження. Також корисно запам’ятати особливості навколишньої місцевості.

Не треба соромитися просити про допомогу. Можна зателефонувати своїм знайомим чи родичам, щоби вони привезли паливо. Також слід спробувати зупинити інших водіїв та попросити, щоб вони підсобили із бензином або підвезли до найближчої заправки.

Слід позначити місце вимушеної стоянки. Потрібно переконатися, що машина поставлена ​​у місці, яке добре проглядається. У разі зупинки транспортного засобу на повороті, потрібно постаратися пересунути авто на рівну ділянку, що дозволяє побачити машину здалеку.

Експерти дати низку рекомендацій що робити, якщо у дорозі закінчився бензин

Можна скористатися світловідбивним жилетом. Коли водій іншого авто зупиниться на допомогу, можна попросити його довезти до найближчої автозаправної станції або пункту мобільного зв’язку. І тут потрібно бути гранично обережним, ніж потрапити на шахраїв чи грабіжників.

Можна спробувати дійти пішки до найближчої автозаправки. У цьому випадку не слід йти невідомим шляхом. Краще повертатися більш знайомою дорогою, якою водій вже їхав, щоб не заблукати. З собою у дорогу слід взяти воду. Потрібно йти узбіччю максимально обережно, щоб бути видимим ще здалеку.

Експерти дати низку рекомендацій що робити, якщо у дорозі закінчився бензин

В дорогу краще з собою взяти каністру з бензином, яка може будь-якої миті у нагоді. Постійна їзда на авто з індикатором палива, що горить, дуже шкідлива для машини. Чим менше в паливному баку повітря, тим менше водяного конденсату осідає на його стінках. Всім відомо, що вода в пальному – це не добре.

На завершення варто відзначити, що підвищена витрата бензину пов’язана з високими оборотами двигуна, низьким тиском у шинах, опущеним склом, завантаженням під зав’язку, розміщеним вантажем у багажнику на даху.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини